lelaki.paling.cantik.di.dunia.

lawa x beliau?
lawa kan?
percaya x kalo ak ckap die nie LELAKI,bukan pompuan,bukan pondan?

yup..
mmg die lelaki...
name beliau ialah kiyoshi sakurazuka...
beliau seorang crossdresser,mcm cosplayer la jugak..
ala..
yg suke gaya2 mcm anime2 tuh...
lelaki tulen nie woo~

tengok dada la..
hehe..

cute la pulak..
hehe..

lawa rambut meyh~

BIODATA
Real Name : Che Ying Zhong (CMIIW)

Birthday : April 4, 1984

Height : 160cm

Weight : 40kg

Blood type : A

Constellation : Aries

Gender : Male

Birthplace : Hunan, China

Graduate : Beijing Institute of Technology

haa..
yg sebelah kiri tuh awek die..
die lg lawa kan..
hehe~

4 idea.bernas:

shida saje said...

giler mcm pompuan cantik sgt2 sampai xcam dia laki hihi ~

ghost said...

haha
taw xpe...
mcm2 dunia
hehe~

hahahaha die LAWA GILEEEE lg dr awek die. cian laa sp jd awek die tu.

ghost said...

haha
ak taw ang pon jeles kan ita?
=D